Wróć do listy

Objezierze, zachodniopomorskie

151 800 zł
Działka 0.47 ha Przetarg Wadium do 09-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 151 800 zł
Miasto Objezierze
Powierzchnia 0.47 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 30 300 zł
Numer oferty 536636X1256801515
Termin wpłaty wadium 09-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka o powierzchni 0,47 ha położona w miejscowości Objezierze (gmina Krzęcin, powiat choszczeński, woj. zachodniopomorskie) przeznaczona jest pod funkcje wielofunkcyjne zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość wystawiona jest na przetarg nieograniczony z ceną wywoławczą 151 800 zł, wyznaczonym na 15.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.