Wróć do listy

Przyborów, małopolskie

193 800 zł
Działka 0.41 ha Przetarg Wadium do 10-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 193 800 zł
Miasto Przyborów
Powierzchnia 0.41 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 19 400 zł
Numer oferty 536634X1256796831
Termin wpłaty wadium 10-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka rolna o powierzchni 0,4100 ha położona jest w miejscowości Przyborów w gminie Borzęcin (woj. małopolskie). Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 193 800 zł i wyznaczoną datą licytacji na 15.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.