Wróć do listy

Zabór, lubuskie

250 200 zł
Działka 0.2182 ha Przetarg Wadium do 14-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 250 200 zł
Miasto Zabór
Powierzchnia 0.2182 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 50 040 zł
Numer oferty 536619X1256761701
Termin wpłaty wadium 14-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka nierolna o powierzchni 0,2182 ha położona jest w miejscowości Zabór w powiecie zielonogórskim, w województwie lubuskim. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym, z ceną wywoławczą 250 200 zł i ustalonym terminem licytacji na 15.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.