Wróć do listy

Bojadła, lubuskie

77 500 zł
Działka 0.083 ha Przetarg Wadium do 14-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 77 500 zł
Miasto Bojadła
Powierzchnia 0.083 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 15 500 zł
Numer oferty 536614X1256749991
Termin wpłaty wadium 14-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka nierolna o powierzchni 0,0830 ha położona w miejscowości Bojadła (powiat zielonogórski, woj. lubuskie), objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 77 500 zł, wyznaczonym na 15.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.