Wróć do listy

Zabór, lubuskie

185 800 zł
Działka 0.1458 ha Przetarg Wadium do 14-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 185 800 zł
Miasto Zabór
Powierzchnia 0.1458 ha
Województwo lubuskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 37 160 zł
Numer oferty 536605X1256728913
Termin wpłaty wadium 14-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka nierolna o powierzchni 0,1458 ha położona w miejscowości Zabór (powiat zielonogórski, woj. lubuskie), objęta studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego gminy. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 185 800 zł, wyznaczonym na 15.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.