Wróć do listy

Jodłówka, małopolskie

21 800 zł
Działka 0.22 ha 2 działek Przetarg Wadium do 10-09-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 21 800 zł
Miasto Jodłówka
Powierzchnia 0.22 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 2
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 200 zł
Numer oferty 536602X1256721887
Termin wpłaty wadium 10-09-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Działka rolna o powierzchni 0,2200 ha położona w miejscowości Jodłówka w gminie Rzezawa (powiat bocheński, woj. małopolskie), objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość przeznaczona jest do sprzedaży w przetargu nieograniczonym z ceną wywoławczą 21 800 zł i terminem przetargu wyznaczonym na 15.09.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.