Wróć do listy

Wrocław, Fabryczna

1 660 000 zł
Działka 0.0945 ha 4 działek Przetarg Wadium do 06-10-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 1 660 000 zł
Miasto Wrocław
Powierzchnia 0.0945 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 4
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 100 000 zł
Numer oferty 536469X1256410401
Termin wpłaty wadium 06-10-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w rejonie ulicy Ewy i Karola Maleczyńskich przeznaczona jest do sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza działek wynosi *** zł, a przetarg zaplanowano na 13.10.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.