Wróć do listy

Wrocław, Psie Pole

1 110 000 zł
1 110 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Wadium do 23-10-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 1 110 000 zł
Miasto Wrocław
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 100 000 zł
Numer oferty 536459X1256386981
Termin wpłaty wadium 23-10-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Nieruchomość gruntowa zabudowana położona we Wrocławiu na Osobowicach przeznaczona jest do nabycia w drodze przetargu ustnego nieograniczonego. Cena wywoławcza wynosi *** zł, a przetarg (III) zaplanowano na 30.10.2026 r. o godz. 10:00.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.