Wróć do listy

Wrocław, Psie Pole

1 140 000 zł
Działka 0.2697 ha Przetarg Wadium do 27-10-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 1 140 000 zł
Miasto Wrocław
Powierzchnia 0.2697 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 1
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 100 000 zł
Numer oferty 536456X1256379955
Termin wpłaty wadium 27-10-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w rejonie ul. Włościańskiej oferowana jest w przetargu ustnym nieograniczonym. Cena wywoławcza wynosi *** zł, a termin licytacji wyznaczono na 3 listopada 2026 r. o godz. 10:00.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.