Wróć do listy

Wrocław, Fabryczna

752 000 zł
Działka 0.1405 ha 3 działek Przetarg Wadium do 10-11-2026
Odblokuj pełne dane oferty
Uzyskaj dostęp do dokładnego adresu, kontaktu do sprzedającego i pełnego opisu.
Pokaż ofertę

Szczegóły

Cena 752 000 zł
Miasto Wrocław
Powierzchnia 0.1405 ha
Województwo dolnośląskie
Liczba działek 3
Ulica Pokaż
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 70 000 zł
Numer oferty 536454X1256375271
Termin wpłaty wadium 10-11-2026 Co to znaczy?
Kontakt Pokaż

Opis

Niezabudowana nieruchomość gruntowa położona w rejonie ul. Kosmonautów przeznaczona jest do sprzedaży w drodze ustnego, nieograniczonego przetargu. Cena wywoławcza działek wynosi 752 000 zł, a przetarg zaplanowano na 17.11.2026 r.

Odblokuj pełne dane oferty
Po odblokowaniu zobaczysz dokładny adres, link do strony oferenta oraz pełną treść ogłoszenia.
Pokaż ofertę

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.