Wróć do listy

Granowo, wielkopolskie

265 000 zł
Działka 0.0863 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 265 000 zł
Miasto Granowo
Powierzchnia 0.0863 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 26 000 zł
Numer oferty 536134X1255625831
Termin wpłaty wadium 21-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Granowo ogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości stanowiącej własność Gminy Granowo:


Działka nr 462/1, o pow. 0.0863 ha, położona w obrębie geodezyjnym Granowo,


Przetarg odbędzie się w dniu 28 września 2026 r. (poniedziałek) o godz. 11.00 w siedzibie Urzędu Gminy Granowo, ul. Sportowa 2, na Sali Sesyjnej - sala nr 13. Warunkiem dopuszczenia do przetargu jest wpłacenie wadium w terminie do dnia 21 września 2026 r., na rachunek bankowy Urzędu Gminy Granowo nr 09 9063 0008 0030 0000 1108 0008. Za dzień wpłaty wadium uznaje się datę wpływu środków pieniężnych na konto Urzędu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.