Wróć do listy

Brzezinki, świętokrzyskie

14 110 zł
Działka 0.25 ha 2 działek Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 14 110 zł
Miasto Brzezinki
Powierzchnia 0.25 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 2
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 2 800 zł
Numer oferty 533163X1248667749
Termin wpłaty wadium 02-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 14 110,00 zł

Powierzchnia: 0,2500 ha

Typ nieruchomości: rolna



Data przetargu: 2026-08-27

Data publikacji: 2026-08-12

Data zakończenia publikacji: 2026-08-28

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: KIE.WKUZ.GZ.4240.37.2026.GS

Oddział terenowy KOWR: OT Kielce

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): ŚWIĘTOKRZYSKIE , jędrzejowski , Wodzisław , Brzezinki


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.