Tralewo, pomorskie
Szczegóły
Opis
O d d z i a ł T e r e n o w y w P r u s z c z u G d a ń s k i m
ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony
w dniu 28-01-2020 o godz. 09:00 na sprzedaż nieruchomości
położonej w obrębie Tralewo,gm. Nowy Staw
działka nr 119/26,119/27 powierzchnia 71,88 m²
cena wywoławcza: 32 100,00 zł
KOWR OT w Pruszczu Gdańskim ogłasza publiczny nieograniczony przetarg ustny ( licytacja ) na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej wchodzącej w skład Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa po byłym PGR Sztutowo określonej w wykazie z dnia 23-12-2019 podanym do publicznej wiadomości przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim w sposób zwyczajowo przyjęty przez okres od 13-01-2020 roku do 28-01-2020 roku oraz
na stronie internetowej KOWR: www.kowr.gov.pl
PRZEDMIOT PRZETARGU:
Nieruchomość lokalowa położona w gminie Nowy Staw, obręb Tralewo (Nr 0016) jako lokal mieszkalny nr roboczy 3 w miejscowości Tralewo, w budynku nr 19B. Lokal o pow. użytkowej 71,88m² wraz z przynależną piwnicą ,przynależnym dodatkowym pomieszczeniem łazienki z WC (wejście z ogólnodostępnego korytarza) oraz przynależnym współudziałem w wysokości 2.554/10 000 części w działce gruntowej nr 119/27 o pow. 0,2149 ha, w tym Br-RII 0,2149 ha, dla której Sąd Rejonowy w Malborku prowadzi księgę wieczystą o nr XXXX/XXXXXXXX/X oraz przynależnym współudziałem w wysokości 1.101/10.000 części w drodze nr 119/26 opow. 0,0242 ha, w tym Br-RII 0,0242 ha, dla której Sąd Rejonowy w Malborku prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X
Przedmiotowy lokal nr roboczy 3 jest zlokalizowany na parterze budynku mieszkalnego, z poddaszem mieszkalnym.
Przetarg ustny (licytacja) odbędzie się w dniu 28-01-2020 o godz. 09:00
w siedzibie KOWR OT w Pruszczu Gdańskim Sekcja Zamiejscowa w Malborku, ul. Wołyńska 19 Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w wysokości podanej w ogłoszeniu z podaniem numeru nieruchomości. Wadium należy wpłacić na konto KOWR Oddział Terenowy w Pruszczu Gdańskim ul. Powstańców Warszawy 28, 83-000 Pruszcz Gdański BGK o/ Gdańsk 69 1130 1121 0006 5590 8320 0002.
Historyczne ceny
Podobne oferty
Zobacz więcejRodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie