Wróć do listy

Rościęcino, zachodniopomorskie

657 435 zł
Działka 0.638 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 657 435 zł
Miasto Rościęcino
Powierzchnia 0.638 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 131 480 zł
Numer oferty 528207X1237060797
Termin wpłaty wadium 29-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 657 434,70 zł

Powierzchnia: 0,6380 ha

Typ nieruchomości: nierolna



Data przetargu: 2026-08-04

Data publikacji: 2026-07-20

Data zakończenia publikacji: 2026-08-05

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: KOS.WKUZ.4240.154.O.2026.DM.N.II/4

Oddział terenowy KOWR: OT Koszalin

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Numer działki: 17/52

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): ZACHODNIOPOMORSKIE , kołobrzeski , Kołobrzeg , Rościęcino


Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.