Wróć do listy

Jabłonka, warmińsko-mazurskie

231 794 zł
Działka 0.2235 ha Przetarg Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 231 794 zł
Miasto Jabłonka
Powierzchnia 0.2235 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 28 000 zł
Numer oferty 528098X1236805519
Termin wpłaty wadium 28-08-2026 Co to znaczy?

Opis

WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O I PRZETARGU USTNYM NIEOGRANICZONYM NA SPRZEDAŻ NIEZABUDOWANYCH NIERUCHOMOŚCI STANOWIĄCYCH WŁASNOŚĆ GMINY NIDZICA .



Przedmiotem przetargu są nieruchomości niezabudowane położone w obrębie Jabłonka, gm. Nidzica, oznaczone jako działki numer:


247/4 o pow. 0,2235 ha, opis użytku RVI, KW XXXX/XXXXXXXX/X - sprzedaż działki wraz z udziałem wynoszącym 13/100 części w działce nr 247/3 o pow. 0,1583 ha, opis użytku RVI, KW XXXX/XXXXXXXX/X;

.


Cena wywoławcza nieruchomości wraz z udziałem w działce nr 247/3 wynosi:


działka nr 247/4 - 231 793,50 zł (dwieście trzydzieści jeden tysięcy siedemset dziewięćdziesiąt trzy złote 50/100), w tym podatek VAT 23% w kwocie 43 343,50 zł (czterdzieści trzy tysiące trzysta czterdzieści trzy złote 50/100);




Wadium (wniesione w pieniądzu do dnia 28 sierpnia 2026 r.) w wysokości 28 000,00 zł (dwadzieścia osiem tysięcy złotych 00/100) osobno dla każdej działki, ze wskazaniem w tytule przelewu jej numeru.

Przetarg odbędzie się dnia 03 września 2026 roku o godzinie 11 00 w Urzędzie Miejskim w Nidzicy, ul. Plac Wolności 1 (Ratusz).

Tekst ogłoszenia został wywieszony na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Nidzicy oraz opublikowany na stronach internetowych: http://bip.nidzica.pl w zakładce: Majątek Gminy przeznaczony do sprzedaży i dzierżawy oraz www.nidzica.pl w zakładce: Gmina Nidzica > Nieruchomości przeznaczone do sprzedaży i dzierżawy

Dodatkowe informacje dotyczące ww. nieruchomości można uzyskać telefonicznie pod numerem 89 625 07 44 do dnia 28 sierpnia 2026 r.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.