Wróć do listy

Piastów, mazowieckie

18 500 zł
Działka 0 ha 3 działek Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 18 500 zł
Miasto Piastów
Powierzchnia 0 ha
Województwo mazowieckie
Liczba działek 3
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 1 850 zł
Numer oferty 528061X1236718865
Termin wpłaty wadium 11-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Monitor 137/2026, Dział IIII. OGŁOSZENIA WYMAGANE PRZEZ PRAWO UPADŁOŚCIOWE - pozycja 33717


Syndyk w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej (sygn. akt
XIX GUp 992/19) sprzeda z wolnej ręki wchodzące w skład masy upadłości udziały w wysokości 54/1008 w prawie własności nieruchomości położonej w Piastowie, składającej się z następujących działek: działka nr ew. 482 obręb 02, działka nr ew. 26/2 obręb 5, działka nr ew. 284/2 i 285/2 obręb 4. Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy w Pruszkowie prowadzi księgę wieczystą KW nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena minimalna 18 500 (osiemnaście tysięcy pięćset) złotych.
Wadium 1 850 zł.
Oferty w terminie do 11 sierpnia 2026 roku należy przesłać listem poleconym na adres Biura Syndyka, ul. Minerska 71, 04-506 Warszawa, lub złożyć do Biura Syndyka w dniach
poniedziałek-piątek, w godz. 1000-1600, po wcześniejszym umówieniu. W przypadku przesłania oferty listem o dochowaniu terminu decyduje data wpływu, nie zaś data nadania. Otwarcie ofert nastąpi w Biurze Syndyka dnia 12 sierpnia 2026 roku, o godz. 1100.
Syndyk zastrzega sobie prawo odwołania, odstąpienia od niniejszej procedury zbycia oraz jej unieważnienia na każdym etapie przeprowadzenia aż do dnia zawarcia umowy przenoszącej własność przedmiotu przetargu bez podania przyczyn.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.