Wróć do listy

Osieki, zachodniopomorskie

179 726 zł
2 126 zł/m2
Dom 84,52 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 179 726 zł
Miasto Osieki
Powierzchnia 84,52 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Jeziorna 7
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 23 964 zł
Numer oferty 527892X1236323067
Termin wpłaty wadium 25-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 751/23
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Marek Lenz Kancelaria Komornicza nr VIII w Koszalinie
Początek27.08.2026 10:00
Zakończenie03.09.2026 10:00
Przystąpienie do25.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania179 726,25 zł
Suma oszacowania239 635,00 zł
Rękojmia23 963,50 zł
Adres nieruchomości
AdresJeziorna 7
Miejscowość76-004 Osieki
Województwozachodniopomorskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)824
Forma własnościprawo własności
Mediakanalizacja, woda, siła
Typ działkibudowlana
Oględziny nieruchomości
KontaktKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Koszalinie Marek Lenz Kancelaria Komornicza nr VIII w Koszalinie
AdresPiłsudskiego 56, 75-520 Koszalin
Termin2026-08-12, godz. 10:00–14:00
Opis

działka gruntu nr 39/2 o pow. 0,0824 ha zabudowana. Nieruchomość składa się z prawa własności gruntu stanowiącego działkę ewidencyjną nr 39/2 o powierzchni 0,0824 ha zabudowaną budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolnostojącym znajdującym się w stanie niewykończonym. Działka składa się z gruntów sklasyfikowanych jako tereny mieszkaniowe - B. Teren działki jest z trzech stron ogrodzony siatką ogrodzeniową na słupkach stalowych. Ogro-dzenie od strony drogi wykonane na betonowej podmurówce, ze słupkami murowanymi oraz drewnianymi przęsłami z poziomych elementów, z widocznymi ubytkami. W ogrodzeniu osadzona jest metalowa brama z pionowych prętów. Nieruchomość położona jest na terenie uzbrojonym w sieci i urządzenia infrastruktury tech-nicznej, tj. energię elektryczną, sieć wodociągowo – kanalizacyjną oraz telekomunikacyjną. Do budynku wykonane jest przyłącze wodociągowe, kanalizacji sanitarnej oraz energetyczne. Budynek jednokondygnacyjny z poddaszem, częściowo podpiwniczony, położony w zabudo-wie wolnostojącej. Obiekt wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej. Powierzchnia zabudowy – 105,00 m2 ▪ Powierzchnia użytkowa – 84,52 m2.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.