Wróć do listy

Solniki Wielkie, dolnośląskie

147 000 zł
1 880 zł/m2
Dom 78,20 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 147 000 zł
Powierzchnia 78,20 m2
Województwo dolnośląskie
Ulica 67
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 19 600 zł
Numer oferty 527885X1236306673
Termin wpłaty wadium 14-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 883/21
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oleśnicy Tomasz Słomka Kancelaria Komornicza nr VI w Oleśnicy
Początek18.08.2026 07:00
Zakończenie25.08.2026 07:00
Przystąpienie do14.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania147 000,00 zł
Suma oszacowania196 000,00 zł
Rękojmia19 600,00 zł
Adres nieruchomości
Miejscowość56-420 Solniki Wielkie
Województwodolnośląskie
Oględziny nieruchomości
KontaktKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Oleśnicy Tomasz Słomka Kancelaria Komornicza nr VI w Oleśnicy
AdresKilińskiego 4d/1, 56-400 Oleśnica
Termin2026-08-03, godz. 10:00–11:00
Opis

grunty rolne zabudowane i grunty przeznaczone pod budowę dróg publicznych lub lini kolejowych, działka o powierzchni 0,2000 ha, budynek mieszkalny o powierzchni zabudowy 74 m2 i powierzcni użytkowej 78,2 m2 oraz budynek gospodarczy o powierzchni 34 m2, działka nr 372/2

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.