Wróć do listy

Rzozów, małopolskie

60 000 zł
Działka 0.0631 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 60 000 zł
Miasto Rzozów
Powierzchnia 0.0631 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 6 000 zł
Numer oferty 527862X1236252807
Termin wpłaty wadium 11-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Miasta i Gminy w Skawinie ogłasza II przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości oznaczonej jako działka nr 510/3 o pow. 0,0631 ha,
obj. KW XXXX/XXXXXXXX/X, poł. w Rzozowie.

Przedmiotowa nieruchomość położona jest w Rzozowie, w promieniu około 2,10 km
od centrum gminy (Rynek w Skawinie) w kierunku południowo – zachodnim. Bezpośrednie sąsiedztwo nieruchomości stanowią tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, lokalnej usługowej oraz tereny niezabudowane. Nieruchomość położona jest w terenie zurbanizowanym, posiada dobrą dostępność do punktów usługowo – handlowych oraz użyteczności publicznej. Nieruchomość nie posiada dostępu do drogi publicznej. Działka przyjmuje obszar nieregularnego wieloboku, jej średnia szerokość wynosi 12,5 m. Działka jest niezabudowana, porośnięta drzewami i krzewami.

Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przedmiotowa działka leży w terenie
o następującym przeznaczeniu:

- tereny zabudowy usługowej – (Symbol planu: M1U).

Cena nieruchomości wynosi – 60 000,00 zł (słownie: sześćdziesiąt tysięcy złotych 00/100) + należny podatek VAT.

Gmina Skawina sprzedaje nieruchomość zgodnie z wyrysem z mapy ewidencyjnej
oraz wypisem z ewidencji gruntów i budynków. Okazanie punktów granicznych nieruchomości może nastąpić na życzenie i wyłączny koszt kupującego.

I przetarg na sprzedaż przedmiotowej nieruchomości odbył się 30 czerwca 2026 r.

II przetarg odbędzie się w dniu 18 sierpnia 2026 r. o godz. 12:00 w Sali obrad Urzędu Miasta
i Gminy w Skawinie, Rynek 1, pok. nr 11. Wadium wnoszone w pieniądzu w wysokości 10 % ceny wywoławczej należy wpłacać w krakowskim Banku Spółdzielczym – Odział w Skawinie, ul. Słowackiego 1 na konto nr 36 8591 0007 0020 0560 0013 0005 do dnia 11 sierpnia 2026 r. Wpłata wadium dokonywana przelewem winna być na koncie UMiG – Skawina w dniu 11 sierpnia 2026 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.