Wróć do listy

Gliwice, śląskie

237 600 zł
5 002 zł/m2
Mieszkanie 47,50 m2 2 pokoje Parter Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-38%
Zakończona
-38%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 237 600 zł
Miasto Gliwice
Powierzchnia 47,50 m2
Województwo śląskie
Ulica Świętojańska 39
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 11 900 zł
Numer oferty 527857X1236241097
Termin wpłaty wadium 11-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Gliwice
ogłasza
17 sierpnia 2026 r. w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej przy pl. Inwalidów Wojennych 3 (II piętro, pokój nr 4) odbędą się przetargi na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości:



godz. 10.00 rozpocznie się III ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 3 usytuowanego w budynku przy ul. ŚWIĘTOJAŃSKIEJ 39

FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
POWIERZCHNIA LOKALU: 47,50 m²
POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – piwnica: 8,38 m2
SKŁAD LOKALU: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z WC, komórka, przedpokój
KONDYGNACJA: parter
STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH NIERUCHOMOŚCI: 53/1000
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA: Świętojańska 39, 41, działka nr 258 o powierzchni 1940 m², obręb Zatorze
OBCIĄŻENIA: nieruchomość jest wolna od obciążeń
Dla części budynku zostało sporządzone świadectwo charakterystyki energetycznej. Wskaźniki rocznego zapotrzebowania wynoszą:
na energię użytkową: EU = 126,94 kWh
na energię końcową: EK = 160,47 kWh
na nieodnawialną energię pierwotną: EP = 202,12 kWh
W przetargach ogłoszonych na 4 maja 2026 r., 6 lipca 2026 r. nie wyłoniono nabywcy.
W NIERUCHOMOŚCI FUNKCJONUJE WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA
Termin udostępnienia lokalu został wyznaczony na 5 sierpnia 2026 r.
W celu ustalenia dokładnej godziny oględzin – prosimy kontaktować się do 3 sierpnia 2026 r. z ROM 4, ul. Dziewanny 2, telefon: 32/444-29-16.
Przed przystąpieniem do przetargu uczestnik zobowiązany jest zapoznać się z przedmiotem przetargu oraz stanem faktycznym lokalu. Nabywca przejmuje lokal w stanie istniejącym.
CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI: 237 600,00 zł
Wadium: 11 900,00 zł
Minimalne postąpienie: 2380,00 zł




Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
wniesienie do 11 sierpnia 2026 r. wadium na konto ZGM, MILLENNIUM BANK, 70 1160 2202 0000 0005 0719 0331 (decyduje data wpływu wadium na konto Zakładu). Tytuł wpłaty: ,,Przetarg – adres licytowanego lokalu, imię, nazwisko oraz PESEL osoby lub nazwa oraz NIP firmy, na rzecz której nieruchomość będzie nabywana” (sposób określenia oferenta w tytule przelewu wadium jest wiążący),
okazanie na przetargu dowodu osobistego/paszportu przez uczestnika/uczestników przetargu,

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.