Wróć do listy

Siercz, lubuskie

82 600 zł
976 zł/m2
Dom 84,60 m2 5 pokoi Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 82 600 zł
Miasto Siercz
Powierzchnia 84,60 m2
Województwo lubuskie
Ulica 53
Liczba pokoi 5
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 8 260 zł
Numer oferty 527750X1235990503
Termin wpłaty wadium 28-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk sprzeda udział 1/2 w nieruchomości – 70% CENY OSZACOWANIA

Syndyk Masy Upadłości ustanowiony postanowieniem Sądu Rejonowego w Gorzowie Wielkopolskim, V Wydział Gospodarczy z dnia 30.09.2025 r. (GW1G/GU/136/2025) sygn. sprawy: GW1G/GUp/29/2025, zaprasza do udziału w I konkursie ofert dotyczącym sprzedaży udziału 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej.

1. Przedmiot sprzedaży
Udział 1/2 w prawie własności nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, położonej we wsi Siercz nr 53, gm. Trzciel, oznaczonej jako działka gruntu nr 38, obręb 0001, dla której Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu, V Wydział Ksiąg Wieczystych, prowadzi księgę wieczystą o numerze XXXX/XXXXXXXX/X.

2. Cena wywoławcza:
82 600,00 PLN (słownie: osiemdziesiąt dwa tysiące sześćset złotych 00/100), tj. 70% ceny oszacowania.

3. Sposób składania ofert:
Pisemne oferty, sporządzone w języku polskim zgodnie z Regulaminem Sprzedaży Nieruchomości, należy złożyć w zaklejonej kopercie osobiście w godzinach od 9:00 do 16:00 po wcześniejszym telefonicznym lub mailowym powiadomieniu Syndyka, albo listem priorytetowym na adres Kancelarii Syndyka ul. Gwiezdna 4/3, 59-220 Legnica. Decyduje data wpływu, a nie nadania.

4. Termin składania ofert:
do 28.07.2026 r. (włącznie).

5. Warunki przetargu:
Regulamin sprzedaży oraz operat szacunkowy nieruchomości zostaną udostępnione do wglądu po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu z Syndykiem

6. Wadium:
8 260,00 PLN (słownie: osiem tysięcy dwieście sześćdziesiąt złotych 00/100) należy wnieść na rachunek masy upadłości najpóźniej do dnia składania ofert na rachunek bankowy nr 62 1600 1462 1770 8016 7000 0001 z dopiskiem „GW1G/GUp/29/2025 – oferta na zakup nieruchomości XXXX/XXXXXXXX/X". Skuteczna wpłata wadium następuje z chwilą uznania środków pieniężnych na rachunku bankowym masy upadłości.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.