Wróć do listy

Międzyrzecz, lubuskie

14 800 zł
255 zł/m2
Mieszkanie 58,10 m2 3 pokoje Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 14 800 zł
Miasto Międzyrzecz
Powierzchnia 58,10 m2
Województwo lubuskie
Ulica Piastowska 26A/6
Liczba pokoi 3
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 2 960 zł
Numer oferty 527745X1235978793
Termin wpłaty wadium 20-08-2026 Co to znaczy?

Opis

W toku postępowania upadłościowego dłużnika: w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości:

1) udział w wysokości 1/24 części w prawie własności nieruchomości lokalowej nr 6 o funkcji mieszkalnej, położonej w Międzyrzeczu o łącznej powierzchni użytkowej 58,10 m2 wraz z udziałem wynoszącym 76/1000 części w nieruchomości wspólnej, którą stanowi prawo własności gruntu oraz części budynku i urządzeń,

Przeznaczenie lokalu: LOKAL MIESZKALNY

Powierzchnia: 58,10 m2

Opis lokalu: 3 POKOJE, KUCHNIA, PRZEDPOKÓJ, ŁAZIENKA

Piętro: 1

* Do lokalu przylega loggia

** W ramach udziału w nieruchomości wspólnej właściciele mają prawo do korzystania z pomieszczenia piwnicy, zlokalizowanego na kondygnacji -1.

Adres: ul. Piastowska 26A/6, 66-300 Międzyrzecz,

gmina: Międzyrzecz / województwo: lubuskie


Lokal stanowi odrębną nieruchomość

– Nr Księgi Wieczystej: XXXX/XXXXXXXX/X, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Międzyrzeczu, V Wydział Ksiąg Wieczystych

Najbliższy termin sprzedaży: 25-08-2026 r. godzina 11:30

Termin składania ofert do: 20-08-2026 r. do godz. 15:00

Termin wpłaty wadium do: 20-08-2026 r.

Minimalna cena nabycia (cena wywoławcza) przedmiotu sprzedaży, szczegółowo opisanego w punkcie 1) wynosi: 14 800,00 zł

Warunkiem uczestniczenia w sprzedaży jest w szczególności:

1. złożenie oferty w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "OFERTA – I próba sprzedaży DOROTA BURZYŃSKA – NIE OTWIERAĆ DO DNIA SPRZEDAŻY" – NAJPÓŹNIEJ do dnia 20.08.2026 r. do godziny 15:00 do biura Syndyka, które mieści się pod adresem: ul. Teatralnej 13, 66-400 Gorzów Wielkopolski;

WSZELKIE INFORMACJE CO POWINNA ZAWIERAĆ OFERTA, ZNAJDUJĄ SIĘ W REGULAMINIE SPRZEDAŻY;

2. wpłacenie wadium w kwocie 2 960,00 zł (20% ceny wywoławczej) na konto masy upadłości DOROTA BURZYŃSKIEJ prowadzone przez ERSTE Bank Polska S.A.

nr rachunku: tytułem "Wadium – I próba sprzedaży DOROTA BURZYŃSKA" – najpóźniej do dnia 20.08.2026 r.

Otwarcie ofert i wybór oferty nastąpi dnia 25.08.2026 r. o godzinie: 11:30 w biurze Syndyka, które mieści się pod adresem: ul. Teatralna 13, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Wyłącznym kryterium wyboru oferty jest jej wysokość tj. cena zakupu zaoferowana przez oferenta.

SZCZEGÓŁY SPRZEDAŻY, W TYM WARUNKI UCZESTNICTWA W SPRZEDAŻY, PRZEBIEG WYBORU OFERTY OKREŚLA REGULAMIN.

INFORMACJE O PRZEDMIOCIE SPRZEDAŻY ZNAJDUJĄ SIĘ W OPERACIE SZACUNKOWYM Z DNIA 05.06.2026 r.

OPERAT SZACUNKOWY oraz PEŁNY TEKST REGULAMINU DOSTĘPNY JEST NA STRONIE

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.