Wróć do listy

Rybnik, Maroko-Nowiny

305 000 zł
4 992 zł/m2
Mieszkanie 61,10 m2 3 pokoje 7 piętro Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-22%
Zakończona
-22%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 305 000 zł
Miasto Rybnik
Powierzchnia 61,10 m2
Województwo śląskie
Ulica Wawelska 15/23
Liczba pokoi 3
Piętro 7
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 527740X1235967083
Termin wpłaty wadium 12-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym GL1G/GUp-s/241/2026, zaprasza do udziału w pisemnym konkursie ofert na sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu położonego w Rybniku przy ul. Wawelskiej 15/23, dla którego prowadzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X.Oferty należy składać osobiście do dnia 12 sierpnia 2026 r., godz. 15:00 na adres syndyka: Doradca Restrukturyzacyjny Przemysław Goszczyński, ul. Raciborska 15, 44-200 Rybnik lub przesłać je na adres wyżej wymienionej Kancelarii listami poleconymi.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 13 sierpnia 2026 r. o godzinie 10:20.Minimalna cena wynosi 305.000 zł.Na ww. spółdzielczym prawie do lokalu ustanowiona jest ograniczone prawo rzeczowe, polegająca na prawie bezpłatnego, dożywotniego zajmowania jednego pokoju położonego jako drugi na prawo od wejścia w lokalu z prawem wspólnego z pozostałymi domownikami korzystania z kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Przysługujące prawo osobiste, obciąża przedmiotowe spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu i pozostaje w mocy po jego sprzedaży. Wartość ograniczonego prawa rzeczowego wynosi 109.000 zł. O ile ograniczone prawo rzeczowe w dniu zawarcia aktu notarialnego będzie nadal wykonywane, wartość prawa osobistego będzie zaliczona na cenę nabycia (zaoferowana kwota zostanie pomniejszona o wartość prawa). Syndyk dokona zwrotu/rozliczenia do 7 dni od daty zawarcia aktu notarialnego.Szczegółowe warunki konkursu ofert należy pobrać ze strony internetowej: centrumupadlosciowe kropka pl lub zostaną udostępnione elektronicznie osobą zainteresowanym po uprzednim skontaktowaniu się z syndykiem (przemyslaw.goszczynski[małpa]gmail kropka com).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.