Wróć do listy

Toporów, lubuskie

129 550 zł
912 zł/m2
Dom 142,00 m2 Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 129 550 zł
Miasto Toporów
Powierzchnia 142,00 m2
Województwo lubuskie
Ulica Szkolna 9
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 25 910 zł
Numer oferty 527728X1235938979
Termin wpłaty wadium 20-08-2026 Co to znaczy?

Opis

W toku postępowania upadłościowego dłużnika:  w upadłości konsumenckiej, Syndyk sprzeda w drodze bezprzetargowej (sprzedaż z wolnej ręki) nieruchomości:1) udział w wysokości 1/2 części w nieruchomości gruntowej zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolnostojącym o dwóch kondygnacjach nadziemnych, o powierzchni zabudowy 142 m2, obejmującej działkę ewid. nr 106/3 o powierzchni 1400 m2 Opis nieruchomości: Budynek mieszkalny, jednorodzinny, wolnostojący, podpiwniczony. Wykonany w technologii tradycyjnej. Budynek składa się z następujących pomieszczeń: a) na parterze: przedsionka, klatki schodowej, korytarza, kuchni, łazienki, dwóch pokoi b) na poddaszu: korytarza, 3 (trzech) pokoi, kuchni.Adres: ul. Szkolna 9, 66-233 Toporów, gmina: Łagów / powiat: świebodziński / województwo: lubuskie – Nr Księgi Wieczystej: XXXX/XXXXXXXX/X, prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Świebodzinie V Wydział Ksiąg WieczystychNajbliższy termin sprzedaży: 25-08-2026 r. godzina 10:30Termin składania ofert do: 20-08-2026 r. do godz. 15:00Termin wpłaty wadium do: 20-08-2026 r.Minimalna cena nabycia (cena wywoławcza) przedmiotu sprzedaży, szczegółowo opisanego w punkcie 1) wynosi: 129 550,00 złWarunkiem uczestniczenia w sprzedaży jest w szczególności: 1. złożenie oferty w zamkniętej kopercie z dopiskiem: "OFERTA – I próba sprzedaży ZYGMUNT NITECKI – NIE OTWIERAĆ DO DNIA SPRZEDAŻY" – NAJPÓŹNIEJ do dnia 25.08.2026 r. do godziny 15:00 do biura Syndyka, które mieści się pod adresem: ul. Teatralnej 13, 66-400 Gorzów Wielkopolski;WSZELKIE INFORMACJE CO POWINNA ZAWIERAĆ OFERTA, ZNAJDUJĄ SIĘ W REGULAMINIE SPRZEDAŻY; 2. wpłacenie wadium w kwocie 25 910,00 zł (20% ceny wywoławczej) na konto masy upadłości ZYGMUNTA NITECKIEGO prowadzone przez ERSTE Bank Polska S.A. nr rachunku: tytułem "Wadium – I próba sprzedaży ZYGMUNT NITECKI" – najpóźniej do dnia 20.08.2026 r.Otwarcie ofert i wybór oferty nastąpi dnia 25.08.2026 r. o godzinie: 12:30 w biurze Syndyka, które mieści się pod adresem: ul. Teatralna 13, 66-400 Gorzów Wielkopolski Wyłącznym kryterium wyboru oferty jest jej wysokość tj. cena zakupu zaoferowana przez oferenta.SZCZEGÓŁY SPRZEDAŻY, W TYM WARUNKI UCZESTNICTWA W SPRZEDAŻY, PRZEBIEG WYBORU OFERTY OKREŚLA REGULAMIN.INFORMACJE O PRZEDMIOCIE SPRZEDAŻY ZNAJDUJĄ SIĘ W OPERACIE SZACUNKOWYM Z DNIA 07.02.2025 r.OPERAT SZACUNKOWY oraz PEŁNY TEKST REGULAMINU DOSTĘPNY JEST NA STRONIE Dane kontaktowe:Krzysztof Pniewski – Dział sprzedaży, tel. e-mail:

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.