Wróć do listy

Bydgoszcz, Śródmieście

343 900 zł
6 241 zł/m2
Mieszkanie 55,10 m2 3 pokoje 8 piętro Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-25%
Zakończona
-25%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 343 900 zł
Miasto Bydgoszcz
Powierzchnia 55,10 m2
Województwo kujawsko-pomorskie
Ulica Grunwaldzka 12A/57
Liczba pokoi 3
Piętro 8
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 10 317 zł
Numer oferty 527724X1235929611
Termin wpłaty wadium 29-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Zarząd Bydgoskiej Spółdzielni Mieszkaniowej z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Grunwaldzkiej 12 ogłasza przetarg ofertowy nieograniczony na ustanowienie i sprzedaż odrębnej własności lokali mieszkalnych przy:

– ul. Grunwaldzkiej 12A/57 o pow. użytk. 55,10 m2
cena wywoławcza 343.900,00 zł
wysokość wadium 10.317,00 zł




Oferty należy składać w siedzibie Zarządu BSM przy ul. Grunwaldzkiej 12 (sekretariat pok. nr 12) do dnia 29.07.2026 r. do godz. 9:00.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.