Wróć do listy

Sztumskie Pole, pomorskie

763 940 zł
4 820 zł/m2
Dom 158,50 m2 6 pokoi Zakup od syndyka Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 763 940 zł
Powierzchnia 158,50 m2
Województwo pomorskie
Ulica Żeromskiego 8c
Liczba pokoi 6
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 20 000 zł
Numer oferty 527721X1235922585
Termin wpłaty wadium 03-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk ogłasza przetarg na sprzedaż prawa własności domu wolnostojacego w miejscowości Sztumskie Pole przy ul. Żeromskiego 8c wchodzącego w skład masy upadłościw upadłości konsumenckiej (14.07.2026)Wierzyciele w postępowaniu upadłościowym nie prowadzącej działalności gospodarczej (GD1G/GUp-s/419/2024), zatwierdzili warunki przetargu na sprzedaż: prawa własności nieruchomości gruntowej stanowiącej działkę numer 12/2 obszaru 21 841m2 położonej w miejscowości Sztumskie Pole, gmina Sztum, przy ulicy Żeromskiego 8c. Nieruchomość zabudowana jest jednorodzinnym, wolnostojącym budynkiem mieszkalnym o powierzchni użytkowej 158,5 m2; KW nr XXXX/XXXXXXXX/X. Wartość oszacowania opisanego prawa do nieruchomości wynosi 848.822,00 zł. Cena wywoławcza minimalna wynosi 90 % wartości oszacowania, tj. 763.939,80 zł.Oferty należy składać do dnia 03.08.2026 roku do godziny 12.00 w Biurze Notarialnym Notariusz Edyta Gramatowska, ul. Rynek 21/2, 83-200 Starogard Gdański, (decyduje data i godzina wpływu do biura notariusza). Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi na posiedzeniu niejawnym dnia 04.08.2026 roku o godzinie 12.00.Osoby, które zamierzają wziąć udział w przetargu winny uiścić wadium w kwocie 20.000,00 zł na rachunek bankowy masy upadłości o numerze: 94109024020000000158130243 z opisem "MASA UPADŁOŚCI Kamilia Smolińska - Wadium".Szersze informacje na temat przetargu można uzyskać na stronie internetowej Kancelarii Syndyka Grzegorza Wichrowskiego (xxxxxxx) lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: xxxxxxxxOperat szacunkowy dotyczący przedmiotowej nieruchomości oraz regulamin przetargu dostępne są na stronie internetowej Kancelarii Syndyka Grzegorza Wichrowskiego (xxxxxxxxxxxxxx).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.