Wróć do listy

Pasłęk, warmińsko-mazurskie

138 646 zł
Działka 0.125 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 138 646 zł
Miasto Pasłęk
Powierzchnia 0.125 ha
Województwo warmińsko-mazurskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 22 500 zł
Numer oferty 527703X1235880429
Termin wpłaty wadium 06-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Burmistrz Pasłęka ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż n/w nieruchomości:
Działka gruntu oznaczona w ewidencji numerem 62/5, o powierzchni 0,1250 ha, niezabudowana,
położona w Pasłęku przy ul. Zacisze, w obrębie ewidencyjnym Pasłęk 10, stanowiąca własność
Miasta i Gminy Pasłęk, dla której urządzona jest księga wieczysta nr XXXX/XXXXXXXX/X, prowadzona
w Sądzie Rejonowym w Elblągu.


Termin i miejsce przetargu: Przetarg odbędzie się w dniu 12 sierpnia 2026 r. (środa) w Sali im.
Stanisława Paździora na parterze tut. Urzędu Miejskiego w Pasłęku pl. św. Wojciecha nr 5
o godzinie 10:00.
Wadium: Warunkiem przystąpienia do przetargu jest wpłata wadium w kwocie 22 500 zł
przelewem na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Pasłęku nr 47 8313 0009 0000 3447 2000
0301 Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku, w terminie do dnia 6 sierpnia
2026 r. Za datę wniesienia wadium uważa się wpływ wymaganej kwoty na rachunek bankowy. Na
dowodzie wniesienia wadium należy wpisać: „wadium- ul. Zacisze, dz. nr 62/5” oraz imię
i nazwisko uczestnika przetargu lub nazwę firmy. Wpłata wadium po terminie skutkuje
niedopuszczeniem do przetargu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.