Wróć do listy

Krotoszyny, warmińsko-mazurskie

246 750 zł
246 750 zł/m2
Dom 1,00 m2 Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 246 750 zł
Miasto Krotoszyny
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica 43
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 32 900 zł
Numer oferty 527673X1235810169
Termin wpłaty wadium 24-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaGKm 33/22
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Nowym Mieście Lubawskim Marcin Milcarek
Początek27.08.2026 08:00
Zakończenie03.09.2026 08:00
Przystąpienie do24.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania246 750,00 zł
Suma oszacowania329 000,00 zł
Rękojmia32 900,00 zł
Adres nieruchomości
AdresKrotoszyny 43
Miejscowość13-330 Krotoszyny
Województwowarmińsko-mazurskie
Oględziny nieruchomości
AdresKrotoszyny 43, 13-330 Krotoszyny
Termin2026-08-12, godz. 10:00–18:00
Opis

Nieruchomość rolna

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.