Sękocin Stary, mazowieckie
Szczegóły
Opis
| Sygnatura | Km 217/21, Km 217/21, Km 217/21, Km 217/21 |
| Typ licytacji | stacjonarna |
| Termin | FIRST |
| Komornik | Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pruszkowie Aleksander Dragan Kancelaria Komornicza nr I w Pruszkowie |
| Początek | 26.08.2026 10:00 |
| Zakończenie | 26.08.2026 21:59 |
| Przystąpienie do | 25.08.2026 21:59 |
| Cena wywołania | 1 312 725,00 zł |
| Suma oszacowania | 1 750 300,00 zł |
| Rękojmia | 175 030,00 zł |
| Adres | przy ul. Pęcickiej |
| Miejscowość | 05-090 Sękocin Stary |
| Województwo | mazowieckie |
| Powierzchnia (m²) | 6163 |
| Forma własności | prawo własności |
| Typ działki | pod inwestycję |
| Adres | przy ul. Pęcickiej, 05-090 Sękocin Stary |
| Termin | 2026-08-11, godz. 08:00–16:00 |
Nieruchomość stanowi działka ewidencyjna nr 31/4 o powierzchni: 0,6163 ha, położona w powiecie pruszkowskimi, gm. Raszyn, obręb 0018 Sękocin Stary. Zgodnie z MPZP działka położona jest na terenach oznaczonych symbolem: 4UP- tereny zabudowy usługowo produkcyjnej oraz 2 KL- tereny komunikacji - drogi lokalne(ul. Pęcicka). Działka o regularnym kształcie zbliżonym do prostokąta o szerokości około 15-16 m., niezagospodarowana, nieogrodzona. Opis użytku w ewidencji gruntów: grunty orne. Przez teren nieruchomości w odległości ~150m od jej południowej granicy (w relacji wschód – zachód) przebiega napowietrzna linia elektroenergetyczna wysokiego napięcia. Według mapy zasadniczej dostępnej na portalu internetowym https://raszyn.e-mapa.net/ nieruchomość położona jest bezpośrednio przy sieci elektrycznej. Sieć elektryczna przebiega: - przy północnej granicy nieruchomości – wzdłuż drogi serwisowej położonej równolegle do drogi ekspresowej, - przy południowej granicy nieruchomości (przy ulicy Pęcickiej). UWAGA Na mapie zasadniczej wydanej przez Starostwo Powiatowe w Pruszkowie w dniu 02.09.2022r. sieć elektryczna (biegnąca wzdłuż fragmentu ulicy Pęcickiej) nie została oznaczona. Sieć kanalizacyjna oraz sieć wodociągowa przebiegają wzdłuż fragmentu ulicy Pęcickiej. Sieci oddalone są od wycenianej nieruchomości o ~340m. Sieć gazociągowa przebiega w odległości ~470m od wycenianej nieruchomości. Sieć zlokalizowana jest przy ulicy Sękocińskiej. Wskazani dłużnicy wstąpili do postępowania jako następcy prawni(spadkobiercy) zmarłego -nieruchomość wchodziła w skład wspólności małżeńskiej umownej rozszerzonej zgodnie z księgą wieczystą.
Historyczne ceny
Rodzaje nieruchomości
Skontaktuj się
{% if source == 'fb' %} +48 512 704 562 {% else %} +48 515 990 475 {% endif %}
Powiadomienia o najlepszych ofertach
Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!
Białystok
Bielsko-Biała
Bydgoszcz
Bytom
Częstochowa
Gdańsk
Gdynia
Gliwice
Katowice
Kielce
Kraków
Lublin
Łódź
Olsztyn
Poznań
Radom
Rzeszów
Sosnowiec
Szczecin
Toruń
Warszawa
Wrocław
Zabrze
Zielona Góra
Dolnośląskie
Kujawsko-Pomorskie
Lubelskie
Lubuskie
Łódzkie
Małopolskie
Mazowieckie
Opolskie
Podkarpackie
Podlaskie
Pomorskie
Śląskie
Świętokrzyskie
Warmińsko-Mazurskie
Wielkopolskie
Zachodniopomorskie