Wróć do listy

Kamieniec, warmińsko-mazurskie

53 250 zł
1 775 zł/m2
Mieszkanie 30,00 m2 2 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
-42%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 53 250 zł
Miasto Kamieniec
Powierzchnia 30,00 m2
Województwo warmińsko-mazurskie
Ulica
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 7 100 zł
Numer oferty 527646X1235746935
Termin wpłaty wadium 18-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 912/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Iławie Maciej Garczyński Kancelaria Komornicza nr I w Iławie
Początek20.08.2026 09:00
Zakończenie27.08.2026 09:00
Przystąpienie do18.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania53 250,00 zł
Suma oszacowania71 000,00 zł
Rękojmia7 100,00 zł
Adres nieruchomości
Miejscowość14-240 Susz
Województwowarmińsko-mazurskie
Oględziny nieruchomości
KontaktKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Iławie Maciej Garczyński Kancelaria Komornicza nr I w Iławie
AdresKopernika 4c, 14-200 Iława
Termin2026-08-05, godz. 13:00–15:00
Opis

Lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym o P.U. 30mkw w miejscowości Kamieniec gm. Susz. Budynek wybudowany w 1972r.

Przynależności - udział 1/9 we wszystkich częściach wspólnych budynku i urządzeń niesłużacych do wyłącznego użytku właścicieli poszczególnych lokali oraz prawie własności działek nr 32/30 i 32/121 (EL1I 37661/6).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.