Wróć do listy

Cedry Wielkie, pomorskie

1 744 400 zł
Działka 1.999 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 744 400 zł
Miasto Cedry Wielkie
Powierzchnia 1.999 ha
Województwo pomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 174 440 zł
Numer oferty 527621X1235688385
Termin wpłaty wadium 16-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Wójt Gminy Cedry Wielkie
ogłasza drugi przetarg ustny nieograniczony
na sprzedaż następujących nieruchomości gruntowych niezabudowanych:


Cedry Wielkie
353/3


Przetarg odbędzie się w dniu 8 września 2026 r. o godzinie 1000 w sali posiedzeń Urzędu Gminy
w Cedrach Wielkich, ul. M. Płażyńskiego 16.

Wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej należy wpłacić najpóźniej do dnia 3 września 2026 r. na konto
Urzędu Gminy Cedry Wielkie nr 44 8335 0003 0200 0114 2000 0880 w Banku Spółdzielczym Pruszcz Gdański
o/ Cedry Wielkie.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.