Wróć do listy

Murowana Goślina, wielkopolskie

282 300 zł
Działka 0.0886 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 282 300 zł
Powierzchnia 0.0886 ha
Województwo wielkopolskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 28 000 zł
Numer oferty 527619X1235683701
Termin wpłaty wadium 30-07-2026 Co to znaczy?

Opis

OGŁOSZENIE
BURMISTRZ MIASTA I GMINY MUROWANA GOŚLINA
OGŁASZA PIERWSZY PRZETARG USTNY NIEOGRANICZONY
NA SPRZEDAŻ PRAWA WŁASNOŚCI NIERUCHOMOŚCI NIEZABUDOWANEJ


obręb: Murowana Goślina
arkusz: 16
działka nr: 931/10
KW XXXX/XXXXXXXX/X
właściciel:
Gmina Murowana Goślina

Przetarg odbędzie się 05.08.2026 r. o godz. 9:30 w Urzędzie Miasta i Gminy w Murowanej
Goślinie, ul. Poznańska 16, parter, Sala Ślubów.
VIII. Warunki przystąpienia do przetargu

Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest wpłata wadium w formie pieniężnej w kwocie
28 000,00 na konto Gminy Murowana Goślina: Pobiedzisko – Gośliński BS w Pobiedziskach
O/Murowana Goślina 05 9044 0001 0020 0200 0156 0007, za datę wniesienia wadium uznaje
się datę wpływu wymaganej kwoty na wskazany rachunek, najpóźniej do dnia 30.07.2026 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.