Wróć do listy

Nysa, opolskie

303 000 zł
5 025 zł/m2
Mieszkanie 60,30 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-29%
Zakończona
-29%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 303 000 zł
Miasto Nysa
Powierzchnia 60,30 m2
Województwo opolskie
Ulica Tadeusza Kościuszki 5B
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 30 300 zł
Numer oferty 527597X1235632177
Termin wpłaty wadium 17-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż nieruchomości NR POSTĘPOWANIA:
1011/KNO/546/2026
Przetarg ogłasza, organizuje i prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A. w imieniu której działa PKP
S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu
Termin i miejsce otwarcia ofert:
Otwarcie ofert nastąpi o godz. 11:00 w dniu 20.08.2026 r., pok. nr 342, w siedzibie PKP S.A. Oddziału
Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, ul. Joannitów 13.
Termin i miejsce składania ofert:
Składanie ofert następuje do godz. 14:00 dnia 17.08.2026 r., w siedzibie PKP S.A. Oddziału
Gospodarowania Nieruchomościami we Wrocławiu, ul. Joannitów 13.
Przedmiot przetargu:
Zbycie prawa własności lokalu mieszkalnego nr 7, położonego w Nysie przy ul. Tadeusza Kościuszki 5b
o powierzchni użytkowej 60,30 m² wraz z pomieszczeniem przynależnym, tj. piwnicą o powierzchni 2,40 m²
oraz udziałem wynoszącym 106/10000 w częściach wspólnych budynków i urządzeń, które nie służą
wyłącznie do użytku właścicieli poszczególnych lokali, a także w prawie własności gruntu w granicach
działki ewidencyjnej nr 35/13 o powierzchni 0,4802 ha, obręb 160705_4.0005, ŚRÓDMIEŚCIE.
Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz dodatkowe obciążenia, zobowiązania i oświadczenia
nabywcy oraz PKP S.A., które zostaną zawarte w notarialnej umowie sprzedaży i wpisane do działu III KW
sprzedawanej nieruchomości, zawiera informacja przetargowa stanowiąca załącznik nr 5
do Regulaminu.
Lokal nie posiada wyodrębnionej księgi wieczystej. Dla działki nr 35/13 Sąd Rejonowy w Nysie, V Wydział
Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr XXXX/XXXXXXXX/X, w której właścicielem nieruchomości
w udziale 212/10 000 wpisana jest spółka Polskie Koleje Państwowe Spółka Akcyjna z siedzibą w
Warszawie, jako pozostali współwłaściciele wpisani są właściciele wyodrębnionych lokali.
Cena wywoławcza: 303 000,00 zł netto
Wadium: 30 300,00 zł
Minimalne postąpienie w przypadku kontynuacji przetargu w formie licytacji: 3 100,00 zł
Skutki podatkowe sprzedaży zostaną określone przez PKP S.A. zgodnie z przepisami obowiązującymi w
dniu zawarcia umowy sprzedaży. Do uzyskanej ceny zbycia nieruchomości zostanie doliczony podatek VAT
o ile wg skutków podatkowych określonych na dzień sprzedaży zajdą przesłanki do jego naliczenia.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.