Wróć do listy

Darłowo, zachodniopomorskie

280 000 zł
280 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 280 000 zł
Miasto Darłowo
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica Bogusława X
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 28 000 zł
Numer oferty 527592X1235620467
Termin wpłaty wadium 12-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż nieruchomości nr postępowania: 1008/KNO/539/2026
Przetarg ogłasza, organizuje i prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A. w imieniu której działa PKP S.A.
Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu.
Termin i miejsce otwarcia ofert:
Otwarcie ofert nastąpi o godz. 9.00 w dniu 18.08.2026 r., pok. nr 350, w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Poznaniu, Al. Niepodległości 8, 61-875 Poznań.
Termin i miejsce składania ofert :
Składanie ofert następuje do godz. 10.00 dnia 17.08.2026 r., w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Poznaniu, Al. Niepodległości 8, 61-875 Poznań.
Przedmiot przetargu:
Prawo użytkowania wieczystego gruntu położonego w Darłowie, powiat sławieński, województwo zachodniopomorskie,
w granicach działki ewidencyjnej nr 83/5 o pow. 0,0575 ha, obręb ewidencyjny 0009, Darłowo 9, wraz z prawem
własności znajdującej się na niej zabudowy.
Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz dodatkowe obciążenia, zobowiązania i oświadczenia nabywcy oraz
PKP S.A., które zostaną zawarte w notarialnej umowie sprzedaży i wpisane do działu III KW sprzedawanej
nieruchomości, zawiera informacja przetargowa stanowiąca załącznik nr 5 do Regulaminu.
Dla przedmiotowej nieruchomości Sąd Rejonowy w Sławnie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą
nr XXXX/XXXXXXXX/X.
Cena wywoławcza: 280 000,00 zł netto
Wadium: 28 000,00 zł
Minimalne postąpienie w przypadku kontynuacji przetargu w formie licytacji: 5 000,00 zł
Skutki podatkowe sprzedaży zostaną określone przez PKP S.A. zgodnie z przepisami obowiązującymi w dniu zawarcia
umowy sprzedaży. Do uzyskanej ceny zbycia nieruchomości zostanie doliczony podatek VAT o ile wg skutków
podatkowych określonych na dzień sprzedaży zajdą przesłanki do jego naliczenia

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.