Wróć do listy

Skibno, zachodniopomorskie

71 000 zł
1 806 zł/m2
Mieszkanie 39,31 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 71 000 zł
Miasto Skibno
Powierzchnia 39,31 m2
Województwo zachodniopomorskie
Ulica 57
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 7 100 zł
Numer oferty 527591X1235618125
Termin wpłaty wadium 12-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż nieruchomości nr postępowania: 1008/KNO/535/2026
Przetarg ogłasza, organizuje i prowadzi Spółka Polskie Koleje Państwowe S.A. w imieniu której działa PKP S.A.
Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu.
Termin i miejsce otwarcia ofert:
Otwarcie ofert nastąpi o godz. 9.00 w dniu 18.08.2026 r., pok. nr 350, w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Poznaniu, Al. Niepodległości 8, 61-875 Poznań.
Termin i miejsce składania ofert :
Składanie ofert następuje do godz. 10.00 dnia 17.08.2026 r., w siedzibie PKP S.A. Oddziału Gospodarowania
Nieruchomościami w Poznaniu, Al. Niepodległości 8, 61-875 Poznań.
Przedmiot przetargu:
Nieruchomość lokalowa położona na parterze budynku mieszkalnego, położonego w miejscowości Skibno 57, gmina Sianów, powiat koszaliński, woj. zachodniopomorskie, na którą składa się:
• prawo własności lokalu mieszkalnego nr 3 o powierzchni użytkowej 39,31 m2
, o następującej strukturze użytkowej:
− pokój – 15,05 m2,
− pokój – 14,82 m2,
− kuchnia – 9,44 m2.
• pomieszczenia przynależne do lokalu:
- piwnica o pow. – 3,55 m2,
- pomieszczenie gosp. o pow. – 11,46 m2,
- wc o pow. - 1,00 m2,
• udział w nieruchomości wspólnej – 0,1537 części w prawie własności działki o nr ew. 187/8, obręb 0028 Skibno o powierzchni 0,1451 ha oraz prawie własności części wspólnych budynków i urządzeń nie służących wyłącznie do
użytku właścicieli lokali.
Szczegółowe informacje o nieruchomości oraz dodatkowe obciążenia, zobowiązania i oświadczenia nabywcy oraz
PKP S.A., które zostaną zawarte w notarialnej umowie sprzedaży i wpisane do działu III KW sprzedawanej
nieruchomości, zawiera informacja przetargowa stanowiąca załącznik nr 5 do Regulaminu.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.