Wróć do listy

Wadowice, małopolskie

190 000 zł
190 000 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Przetarg Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 190 000 zł
Miasto Wadowice
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo małopolskie
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 19 000 zł
Numer oferty 527588X1235611099
Termin wpłaty wadium 13-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Przetarg na sprzedaż działki 2433/9 z obrębu nr 0001 Wadowice
Parametr
Pow. budynku / działki [m2] 88.00 / 787.00
Cena 190000 PLN
Miejscowość Wadowice, woj. małopolskie
Data publikacji 2026-07-10
Termin składania ofert 2026-08-18

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.