Wróć do listy

Bonin, zachodniopomorskie

1 542 zł
Działka 0.0013 ha Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 1 542 zł
Miasto Bonin
Powierzchnia 0.0013 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 300 zł
Numer oferty 527504X1235414371
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Cena wywoławcza: 1 542,00 zł

Powierzchnia: 0,0013 ha

Typ nieruchomości: przeznaczenie wielofunkcyjne



Data przetargu: 2026-07-31

Data publikacji: 2026-07-16

Data zakończenia publikacji: 2026-08-01

Rodzaj przetargu: nieograniczony

Numer oferty: SZC.WKUZ.NO.4240.22.VII.2026.MK.1

Oddział terenowy KOWR: OT Szczecin

Typ rozdysponowania: Sprzedaż

Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy: Tak

Informacja o zamiarze sprzedaży: Nie

Ogłoszenie: Tak

Wykaz: Nie

Lokalizacja (w zakresie gruntów Zasobu Własności Rolnej Skarbu Państwa): ZACHODNIOPOMORSKIE , łobeski , Łobez , Bonin



OT Szczecin,woj.zachodniopomorskie,pow.łobeski, gmina Łobez,obr.Bonin, dz.nr 129/3,pow.0,0013 ha.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.