Wróć do listy

Postołów, podkarpackie

293 940 zł
2 895 zł/m2
Dom 101,53 m2 3 pokoje Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 293 940 zł
Miasto Postołów
Powierzchnia 101,53 m2
Województwo podkarpackie
Ulica 28
Liczba pokoi 3
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 39 192 zł
Numer oferty 527437X1235257457
Termin wpłaty wadium 18-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 15/26
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Lesku Tomasz Klucznik Kancelaria Komornicza nr I w Lesku
Początek20.08.2026 08:00
Zakończenie27.08.2026 08:00
Przystąpienie do18.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania293 940,00 zł
Suma oszacowania391 920,00 zł
Rękojmia39 192,00 zł
Adres nieruchomości
Miejscowość38-600 Postołowie obreb 0012 gm. Lesko
Województwopodkarpackie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)101.53
Liczba pokoi3
Forma własnościprawo własności
Rok budowy1993
Pomieszczeniałazienka, aneks kuchenny
Mediakanalizacja, woda, gaz
Typ domuwolnostojący
Oględziny nieruchomości
Termin2026-08-05, godz. 12:00–16:00
Opis

działki nr 97/4 i 96/1 o łącznej powierzchni 0,0553 ha zabudowane

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.