Wróć do listy

Bytom, śląskie

113 333 zł
1 149 zł/m2
Mieszkanie 98,60 m2 2 pokoje Parter Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
-77%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 113 333 zł
Miasto Bytom
Powierzchnia 98,60 m2
Województwo śląskie
Ulica Powstańców Warszawskich 30
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 17 000 zł
Numer oferty 527424X1235227011
Termin wpłaty wadium 25-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 472/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Bytomiu Wiesław Gaczyński Kancelaria Komornicza nr I w Bytomiu
Początek27.08.2026 09:00
Zakończenie03.09.2026 09:00
Przystąpienie do25.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania113 333,33 zł
Suma oszacowania170 000,00 zł
Rękojmia17 000,00 zł
Adres nieruchomości
AdresPowstańców Warszawskich 30/1
Miejscowość41-902 Bytom
Województwośląskie
Oględziny nieruchomości
AdresPowstańców Warszawskich 30, 41-902 Bytom
Termin2026-08-12, godz. 10:00–11:00
Opis

nieruchomość zapisana w KW XXXX/XXXXXXXX/X opisana jako LOKAL STANOWIĄCY ODRĘBNĄ NIERUCHOMOŚĆ Położenie BYTOM, POWSTAŃCÓW WARSZAWSKICH , 30 /1. Udział związany z właśnością lokalu - wielkość udziału w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia , które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokali - 49/1000. Dla nieruchomości gruntowej prowadzona jest księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.