Wróć do listy

Gorzów Wielkopolski, lubuskie

323 550 zł
5 168 zł/m2
Mieszkanie 62,61 m2 3 pokoje 2 piętro Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
-29%
Zakończona
-29%

To różnica pomiędzy ceną wywoławczą za m² tego mieszkania a średnimi cenami ofertowymi mieszkań z tego miasta/dzielnicy z ostatnich 2 miesięcy (średnia wszystkich metraży)

Szczegóły

Cena 323 550 zł
Powierzchnia 62,61 m2
Województwo lubuskie
Ulica Obrońców Pokoju 13
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 43 140 zł
Numer oferty 527399X1235168461
Termin wpłaty wadium 25-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 2482/25
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim Roksana Szuder-Gnarowska Kancelaria Komornicza nr I w Gorzowie Wielkopolskim
Początek27.08.2026 09:00
Zakończenie03.09.2026 09:00
Przystąpienie do25.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania323 550,00 zł
Suma oszacowania431 400,00 zł
Rękojmia43 140,00 zł
Adres nieruchomości
AdresObrońców Pokoju 13/5
Miejscowość66-400 Gorzów Wielkopolski
Województwolubuskie
Oględziny nieruchomości
AdresObrońców Pokoju 13, 66-400 Gorzów Wielkopolski
Termin2026-08-12, godz. 09:00–13:00
Opis

Przedmiotem licytacji jest nieruchomość lokalowa o funkcji mieszkalnej, położona w Gorzowie Wlkp., przy ulicy Obrońców Pokoju 13/5. Przedmiotowy lokal usytuowany jest na II piętrze w budynku o charakterze mieszkalnym, wielorodzinnym, pięciokondygnacyjnym. Powierzchnia użytkowa lokalu, wg dostępnych dokumentów, wynosi 62,61 m2i składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Właściciel lokalu posiada udział w wysokości 196386/100000000 w prawie współwłasności działki gruntu oraz w prawie współwłasności części wspólnych budynku. Lokal nie posiada pomieszczenia przynależnego. Natomiast w ramach części wspólnych budynku właściciel lokalu, na zasadzie wyłączności, korzysta z piwnicy o powierzchni 4,34 m2, oznaczonej numerem porządkowym 13/5, a usytuowanej na poziomie kondygnacji podziemnej budynku. Budynek, w którym usytuowany jest szacowany lokal mieszkalny, położony jest na działce gruntu nr 2284, w obrębie 0002 Górczyn i dzielnicy o tej samej nazwie.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.