Wróć do listy

Trzebinia, małopolskie

3 350 zł
Działka 0.0107 ha Przetarg Udział % E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 3 350 zł
Miasto Trzebinia
Powierzchnia 0.0107 ha
Województwo małopolskie
Liczba działek 1
Ulica 1 Maja
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 335 zł
Numer oferty 527395X1235159093
Termin wpłaty wadium 23-07-2026 Co to znaczy?

Opis

półka Restrukturyzacji Kopalń S.A.
Bytom ul. Strzelców Bytomskich 207
OGŁASZA
Przetarg w trybie aukcji elektronicznej na sprzedaż nieruchomości
położonej w Trzebini przy ul. 1 Maja.
Aukcja elektroniczna odbędzie się na portalu aukcyjnym: https://lain3-srk.coig.biz/
w dniu 27.07.2026 r. o godz. 1200
I. Przedmiot przetargu:
Przetarg nr 230-47/2026 – sprzedaż udziału 5001/10000 części w prawie użytkowania wieczystego działki gruntu
oznaczonej nr 1192/8 o powierzchni 0,0107 ha, położonej w Trzebini przy ul. 1 Maja, zapisanej w księdze wieczystej
XXXX/XXXXXXXX/X prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Chrzanowie.


Cena wywoławcza (netto): 3.350,00 zł
Wysokość wadium: 335,00 zł
Minimalne postąpienie: 50,00 z

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.