Wróć do listy

Gliwice, śląskie

89 900 zł
4 978 zł/m2
Lokal Użytkowy 18,06 m2 Przetarg Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 89 900 zł
Miasto Gliwice
Powierzchnia 18,06 m2
Województwo śląskie
Ulica Zwycięstwa 34
Tryb sprzedaży Przetarg
Wadium 4 500 zł
Numer oferty 527308X1234955339
Termin wpłaty wadium 04-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Prezydent Miasta Gliwice
ogłasza
10 sierpnia 2026 r. w Zakładzie Gospodarki Mieszkaniowej przy pl. Inwalidów Wojennych 3 (II piętro, pokój nr 4) odbędą się przetargi na sprzedaż niżej wymienionych nieruchomości:


godz. 11.30 rozpocznie się I ustny przetarg nieograniczony na sprzedaż lokalu użytkowego nr 9a usytuowanego w budynku przy ul. ZWYCIĘSTWA 34

FORMA ZBYCIA: sprzedaż lokalu wraz ze sprzedażą ułamkowej części działki
POWIERZCHNIA LOKALU: 18,06 m²
POWIERZCHNIA POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNEGO – brak
SKŁAD LOKALU: 1 pomieszczenie
KONDYGNACJA: IV piętro
STAN TECHNICZNY LOKALU: lokal do generalnego remontu
UDZIAŁ W NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJ ORAZ CZĘŚCIACH WSPÓLNYCH NIERUCHOMOŚCI: 7/1000
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA: Zwycięstwa 34, działki nr 956 i 957 o łącznej powierzchni 1446 m², obręb Stare Miasto
OBCIĄŻENIA: nieruchomość jest wolna od obciążeń
ROSZCZENIA
Roszczenie o zawarcie przyrzeczonej umowy sprzedaży utworzonego w wyniku przebudowy i adaptacji na cele mieszkalne części strychu o pow. około 48,00 m2 oraz do zmiany odrębnej własności lokalu mieszkalnego numer 9 położonego przy ul. Zwycięstwa 34, w związku z przyłączeniem powstałego pomieszczenia do ww. lokalu, lub ustanowieniem odrębnej własności nowo utworzonego lokalu, wraz z odpowiednim udziałem w częściach wspólnych gruntu i budynku niesłużących do użytku właścicieli poszczególnych lokali.
roszczenie o zawarcie przyrzeczonej umowy sprzedaży utworzonego w wyniku przebudowy i adaptacji na cele mieszkalne części strychu o pow. około 23,00 m2 oraz do zmiany odrębnej własności lokalu mieszkalnego numer 11 położonego przy ul. Zwycięstwa 34, w związku z przyłączeniem powstałego pomieszczenia do ww. lokalu, lub ustanowieniem odrębnej własności nowo utworzonego lokalu, wraz z odpowiednim udziałem w częściach wspólnych gruntu i budynku niesłużących do użytku właścicieli poszczególnych lokali.
Dla części budynku zostało sporządzone świadectwo charakterystyki energetycznej. Wskaźniki rocznego zapotrzebowania wynoszą:
na energię użytkową: EU = 255,91 kWh
na energię końcową: EK = 442,59 kWh
na nieodnawialną energię pierwotną: EP = 535,50 kWh
W NIERUCHOMOŚCI FUNKCJONUJE WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA
Termin udostępnienia lokalu został wyznaczony na 29 lipca 2026 r.
W celu ustalenia dokładnej godziny oględzin prosimy kontaktować się do 27 lipca 2026 r. z ZBM I TBS Sp. z o.o., ul. Dolnych Wałów 11, telefon: 32/339-29-16.
Przed przystąpieniem do przetargu uczestnik zobowiązany jest zapoznać się z przedmiotem przetargu oraz stanem faktycznym lokalu. Nabywca przejmuje lokal w stanie istniejącym.
CENA WYWOŁAWCZA NIERUCHOMOŚCI: 89 900,00 zł
Wadium: 4500,00 zł
Minimalne postąpienie: 900,00 zł






Warunkiem przystąpienia do przetargu jest:
wniesienie do 4 sierpnia 2026 r. wadium na konto ZGM w MILLENNIUM BANK, 70 1160 2202 0000 0005 0719 0331 (decyduje data wpływu wadium na konto ZGM). Tytuł wpłaty: ,,Przetarg – adres licytowanego lokalu, imię, nazwisko oraz PESEL osoby lub nazwa oraz NIP firmy, na rzecz której nieruchomość będzie nabywana” (sposób określenia oferenta w tytule przelewu wadium jest wiążący

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.