Wróć do listy

Rokitno Szlacheckie, śląskie

155 564 zł
Działka 0.1003 ha Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 155 564 zł
Powierzchnia 0.1003 ha
Województwo śląskie
Liczba działek 0
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 16 000 zł
Numer oferty 527278X1234885079
Termin wpłaty wadium 28-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości , osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, w postępowaniu upadłościowym prowadzonym przed Sądem Rejonowym Katowice–Wschód

w Katowicach pod sygn. akt KA1K/GUp/30/2024, ogłasza jedenaście pisemnych, ofertowych, nieograniczonych przetargów na sprzedaż prawa własności nieruchomości gruntowych niezabudowanych wraz z udziałem wynoszącym 1/11 części w nieruchomości stanowiącej drogę wewnętrzną, położonych w miejscowości Rokitno Szlacheckie, gmina Łazy, powiat zawierciański, województwo śląskie, w rejonie ul. Polnej. Każda z nieruchomości stanowi przedmiot odrębnego przetargu.

Ceny wywoławcze netto oraz wysokość wadium:

• Przetarg nr 2 – cena wywoławcza: 155 564,00 zł, wadium: 16 000,00 zł;





Warunkiem uczestnictwa w przetargu jest złożenie pisemnej oferty spełniającej wymagania określone
w Regulaminie Przetargów oraz wniesienie wadium na rachunek bankowy masy upadłości:
BNP Paribas Bank Polska S.A.
65160014621719741450000001
z tytułem przelewu:
„WADIUM W PRZETARGU, sygn. akt KA1K/GUp/30/2024, nazwa Oferenta, numer Przetargu”.
Wadium musi zostać uznane na rachunku bankowym Organizatora Przetargu najpóźniej w dniu 28 lipca 2026 r.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.