Wróć do listy

Kamień, podkarpackie

5 236 zł
58 178 zł/m2
Działka 0.09 ha Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 5 236 zł
Miasto Kamień
Powierzchnia 0.09 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 527274X1234875711
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert:


Nieruchomość gruntowa - niezabudowana działka gruntu nr 2067 o powierzchni 0,0900 ha, położonej w miejscowości Kamień, gmina Kamień KW

nr XXXX/XXXXXXXX/X za cenę nie niższą niż 5 236,00 złotych,





Oferty z zaproponowaną ceną należy przesyłać do dnia 27 lipca 2026 roku na adres biura syndyka (szczegóły w regulaminie sprzedaży).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.