Wróć do listy

Łętownia, podkarpackie

94 717 zł
Działka 0.3466 ha Zakup od syndyka Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 94 717 zł
Miasto Łętownia
Powierzchnia 0.3466 ha
Województwo podkarpackie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 527272X1234871027
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej oferuje do sprzedaży z wolnej ręki w trybie konkursu ofert:

Nieruchomość gruntowa - niezabudowana działka gruntu nr 3368 o powierzchni 0,3466 ha, położonej w miejscowości Łętownia, gmina Nowa Sarzyna KW

nr XXXX/XXXXXXXX/X za cenę nie niższą niż 94 717,00 złotych,



Oferty z zaproponowaną ceną należy przesyłać do dnia 27 lipca 2026 roku na adres biura syndyka (szczegóły w regulaminie sprzedaży).

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.