Wróć do listy

Lublin, lubelskie

24 500 zł
511 zł/m2
Mieszkanie 47,90 m2 3 pokoje 4 piętro Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 24 500 zł
Miasto Lublin
Powierzchnia 47,90 m2
Województwo lubelskie
Ulica Żarnowiecka 3
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium 24 500 zł
Numer oferty 527250X1234819503
Termin wpłaty wadium 22-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Syndyk masy upadłości informuje, że dokona sprzedaży udziału 1/6 w prawie odrębnej własności lokalu nr 138, o powierzchni użytkowej 47,90 m2, położonego w Lublinie przy ul. Żarnowieckiej 3, dla którego prowadzona jest księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X wraz z udziałem 5120/2359109 w częściach wspólnych nieruchomości (XXXX/XXXXXXXX/X), z wolnej ręki w trybie konkursu ofert za cenę minimalną nie niższą niż 24 500,00 zł (dwadzieścia cztery tysięcy pięćset złotych 00/100). Oferty należy składać do dnia 22 lipca 2026 r. na adres: Kancelaria Syndyka Macieja Kazimierczaka, ul. Przasnyska 6b, 01-756 Warszawa. Decydująca jest data wpływu oferty do syndyka. Oferta, która wpłynęła do syndyka po terminie, nie będzie rozpatrywana. Oferta wraz z wymaganymi dokumentami powinna być umieszczona w zamkniętej kopercie, którą należy umieścić w drugiej, większej kopercie. Każda z tych kopert powinna być zaadresowana na wskazany adres syndyka wraz z podaniem sygnatury akt LU1S/GUp-s/808/2025 oraz dopiskiem: "NIE OTWIERAĆ – OFERTA KONKURS OFERT - ŻARNOWIECKA, LUBLIN" i zawierać dokładne oznaczenie składającego ofertę (w tym numer telefonu oraz adres mailowy). Otwarcie i rozpoznanie ofert nastąpi dnia 24 lipca 2026 r. o godzinie 12.00 w Kancelarii Syndyka Macieja Kazimierczaka, ul. Przasnyska 6b, 01-756 Warszawa. Szczegółowe warunki konkursu ofert, operat szacunkowy oraz dodatkowe informacje dostępne są w Kancelarii Syndyka w godz 9.00-17.00, drogą telefoniczną lub poprzez e-mail. Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów KC.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.