Wróć do listy

Borne Sulinowo, zachodniopomorskie

88 335 zł
Działka 0.2566 ha Zakup od syndyka Udział % Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 88 335 zł
Powierzchnia 0.2566 ha
Województwo zachodniopomorskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Syndyk
Wadium brak danych
Numer oferty 527229X1234770321
Termin wpłaty wadium 30-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Należy skontaktować się z prowadzącym sprzedaż w kwestii dokładnych terminów złożenia oferty i wpłaty wadium. 



Syndyk Masy Upadłości sprzeda udział 1/2 części w niezabudowanej działce gruntu nr 18/12 o powierzchni 0,2566 ha położnej w mieście Borne Sulinowo, obręb 00005, przy ul. Kolejowej, powiat szczecinecki, woj. zachodniopomorskie, księga wieczysta XXXX/XXXXXXXX/X. Działka zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Borne Sulinowo stanowi teren o oznaczeniu 30MN,U,Ut - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej, tereny zabudowy usługowej, tereny zabudowy usługowej turystyki. Nieruchomość stanowi własność Skarbu Państwa i jest oddana w wieczyste użytkowanie do dnia 27.10.2099

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.