Wróć do listy

Sosnowiec, śląskie

56 333 zł
56 333 zł/m2
Obiekt 1,00 m2 Licytacja komornicza Udział % E-Licytacja Oferta zakończona

Szczegóły

Cena 56 333 zł
Miasto Sosnowiec
Powierzchnia 1,00 m2
Województwo śląskie
Ulica Piwna
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 8 450 zł
Numer oferty 527213X1234732849
Termin wpłaty wadium 17-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 2433/23
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Sosnowcu Michał Molisak Kancelaria Komornicza nr IX w Sosnowcu
Początek19.08.2026 10:00
Zakończenie26.08.2026 10:00
Przystąpienie do17.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania56 333,33 zł
Suma oszacowania84 500,00 zł
Rękojmia8 450,00 zł
Adres nieruchomości
AdresWygoda 1
Miejscowość41-200 Sosnowiec
Województwośląskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)651
Forma własnościużytkowanie wieczyste
Typ działkibudowlana
Oględziny nieruchomości
AdresWygoda 1, 41-200 Sosnowiec
Termin2026-08-04, godz. 10:00–11:00
Opis

Działka o powierzchni 651 m2 , grunt w użytkowaniu wieczystym, na gruncie nieruchomość budynkowa w postaci pozostałości po rozpoczętej budowie.

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.