Wróć do listy

Czajęcice, świętokrzyskie

35 333 zł
Działka 0.7821 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 35 333 zł
Miasto Czajęcice
Powierzchnia 0.7821 ha
Województwo świętokrzyskie
Liczba działek 1
Ulica
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 5 300 zł
Numer oferty 527211X1234728165
Termin wpłaty wadium 27-07-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaKm 963/21
Typ licytacjielektroniczna
TerminSECOND
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Ostrowcu Świętokrzyskim Dominika Barańska Kancelaria Komornicza nr I w Ostrowcu Świętokrzyskim
Początek29.07.2026 08:00
Zakończenie05.08.2026 12:00
Przystąpienie do27.07.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania35 333,33 zł
Suma oszacowania53 000,00 zł
Rękojmia5 300,00 zł
Adres nieruchomości
Miejscowość27-425 Czajęcice
Województwoświętokrzyskie
Dane nieruchomości
Forma własnościprawo własności
Typ działkirolno/leśna
Oględziny nieruchomości
Termin2026-07-14, godz. 09:00–15:00
Opis

grunty orne niezabudowane działka ewidencyjna nr 141/2 o powierzchni 0,7821 ha.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.