Wróć do listy

Inowrocław, kujawsko-pomorskie

459 285 zł
Działka 1.1526 ha Licytacja komornicza E-Licytacja Oferta zakończona
Zdjęcie nieruchomości
Zakończona

Szczegóły

Cena 459 285 zł
Miasto Inowrocław
Powierzchnia 1.1526 ha
Województwo kujawsko-pomorskie
Liczba działek 1
Ulica Krusliwiecka
Tryb sprzedaży Licytacja komornicza
Wadium 61 238 zł
Numer oferty 527208X1234721139
Termin wpłaty wadium 24-08-2026 Co to znaczy?

Opis

Dane licytacji
SygnaturaGKm 65/22
Typ licytacjielektroniczna
TerminFIRST
KomornikKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Marcin Samuel Kancelaria Komornicza nr IV w Inowrocławiu
Początek27.08.2026 10:00
Zakończenie03.09.2026 10:00
Przystąpienie do24.08.2026 21:59
Kwoty
Cena wywołania459 285,00 zł
Suma oszacowania612 380,00 zł
Rękojmia61 238,00 zł
Adres nieruchomości
AdresPopowicka
Miejscowość88-100 Inowrocław
Województwokujawsko-pomorskie
Dane nieruchomości
Powierzchnia (m²)8685
Forma własnościprawo własności
Typ działkipod inwestycję
Oględziny nieruchomości
KontaktKomornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Inowrocławiu Marcin Samuel Kancelaria Komornicza nr IV w Inowrocławiu
AdresSolankowa 20, 88-100 Inowrocław
Termin2026-08-12, godz. 11:00–12:00
Opis

Przedmiotem przetargu jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 8685 m2, zlokalizowana w Inowrocławiu przy ul. Popowickiej, w skład której wchodzą 4 przylegające do siebie, niezabudowane działki. − Działka nr 6/5 o pow. 3062 m2, o kształcie regularnym, sklasyfikowana w ewidencji gruntów jako grunty orne RIIIa o pow. 1130 m2 oraz RIVb o pow. 1932 m2, zlokalizowana w odległości 200 m od drogi asfaltowej, nie posiadająca bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, dojazd odbywa się przez działkę nr 6/6, która stanowi drogę wewnętrzną. Przez działkę, wzdłuż jej granic z dwóch stron, przebiega sieć kanalizacyjna – kanalizacja sanitarna o średnicy 160 mm oraz kanalizacja ogólnospławna o średnicy 1000 mm. Teren porośnięty trawą, częściowo ogrodzony ogrodzeniem z siatki, wzdłuż ogrodzenia, z dwóch stron działki, obsadzony tujami. Aktualnie działka jest ogrodzona i użytkowana łącznie z działką nr 6/4, która stanowi przedmiot odrębnej wyceny. − Działka nr 6/6 o pow. 1215 m2, o kształcie regularnym, wąska i długa, sklasyfikowana w ewidencji gruntów jako grunty orne RIIIa o pow. 726 m2, RIVb o pow. 248 m2 oraz nieużytki N o pow. 241 m2, stanowiąca drogę wewnętrzną, posiadająca bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi gminnej. − Działka nr 6/7 o pow. 2195 m2, o kształcie regularnym, sklasyfikowana w ewidencji gruntów jako grunty orne RIIIa, zlokalizowana w odległości 100 m od drogi asfaltowej, nie posiadająca bezpośredniego dostępu do drogi publicznej, dojazd odbywa się przez działkę nr 6/6. − Działka nr 6/8 o pow. 2213 m2, o kształcie regularnym, sklasyfikowana w ewidencji gruntów jako grunty orne RIIIa o pow. 333 m2, RIVb o pow. 975 m2 oraz nieużytki N o pow. 905 m2, zlokalizowana jest przy drodze asfaltowej, ale nie jest z nią skomunikowana, dojazd odbywa się przez działkę nr 6/6.

Historyczne ceny

Powiadomienia o najlepszych ofertach

Przeszukujemy 6 500 stron internetowych – z nami nie umknie Ci żadna perełka!

Popularne portale
Kilkanaście portali z ogłoszeniami z całej Polski.
Przetargi
Spółdzielnie, spółki skarbu państwa, urzędy miast i inne.
Licytacje komornicze
Mieszkania dłużników sprzedawane przez komorników.
Zakup od syndyka
Nieruchomości z postępowań upadłościowych.